Jdi na obsah Jdi na menu
 


Avril Lavigne: Nové album a zaoceánská Valentýnka

17. dubna přichází Avril s novinkou The Best Damn Thing. Deska kromě prvního singlu Girlfriend obsahuje i aktuální hit z filmu Eragon, baladu Keep Holding On. Pro své fanoušky si Avril Lavigne připravila SPECIÁLNÍ VALENTÝNKU.

Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v kanadském Bellevillu. Už v dětství ji to táhlo k hudbě. Zpívala country a v kostelním sboru se naučila hrát na kytaru. V šestnácti nechala střední školu a odjela do New Yorku připravovat své první album.

Debutová deska Let Go (2002) ale vznikla až na „druhý pokus“ a to v Los Angeles. Její zrod zkomplikoval požadavek mladé zpěvačky více se podílet na tvorbě skladeb. Označení pop-punkové ikony, které pro ni média „vymyslela“, je ale akorát tak k pousmání…

FOTOGALERIE Avril Lavigne

S rokem 2004 přišlo na řadu druhé album Under My Skin a Avril Lavigne přineslo menší fanouškovský propad. Na rozdíl od trojnásobně platinového debutu se deska dostala pod kůži jen zhruba osmi miliónům posluchačů. Tedy alespoň těm „nepálícím“.

V úterý 17. dubna letošního roku přichází Avril s novinkou The Best Damn Thing. Deska kromě prvního singlu Girlfriend obsahuje i aktuální hit z filmu Eragon, baladu Keep Holding On. Album, které Avril překvapivě prohlašuje za svůj nejlepší dosavadní počin, se podle předběžných zpráv může pochlubit nálepkou nového rockového soundu s přívalem čerstvé energie a punk-rockovými rify. Kromě rychlejších nakopnutých skladeb (I Can Do Better, The Best Damn Thing, Girlfriend) obsahuje i jemné balady (When You're Gone, Innocence, Keep Holding On). Na vzniku desky se podíleli zkušení producenti Rob Cavallo (Green Day, My Chemical Romance), Dr. Luke nebo Butch Walker.

Pro své fanoušky si Avril Lavigne připravila speciální Valentýnku. Takže pokud slavíte svátek zamilovaných a máte rádi tuhle kanadskou zpěvačku a její hudbu KLIKNĚTE SEM, a pošlete svému milovanému protějšku originální zamilované přání. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SUPÉÉÉR

(anna, 20. 1. 2009 20:11)

Ahoj!Máš to tady úžasný!Chci ti dát odkaz na 3 super stránky který se z části týkaj Avrilky!Jestli na ně půjdeš nebo ne je na tobě!ale já bych ti doporučovala návštěvu těchto webíků!: 1) www.newmode.estranky.cz 2)www.newmodegirlpage.estranky.cz 3)www.newmodesoutez.estranky.cz
všechny spolu souvisí!
Jsou k časopisu newmode! Tak čus!
A plííís navštiv je!
Anna